Daugavpils pedagogi saņem atzinību valsts mērogā09/10/07

Šobrīd Latvijā izglītības jomā visskaļāk sevi piesaka Rīga un Daugavpils. Skolotāju dienas pasākumos to vairākkārt uzsvēra izglītības nozares eksperti. Bet, kā atzina Izglītības un zinātnes ministre Baiba Rivža, lai to nosakidrotu nepieciešami vien skolēnu rādītāji mācībās. Daudz pozitīvu vārdu par Daugavpili tika teikts gan pedagogu forumā, gan Draudzīgā aicinājuma balvu pasniegšanas ceremonijā. Daugavpils Domes priekšsēdētājas 1. vietniece Eleonora Kleščinska izteica gandarījumu par Daugavpils pedagogu veikumu un entuziasmu. Kleščinskas kundze arī piedalījās balvu pasniegšanas ceremonijā un izjuta patiesu lepnumu par savu pilsētu.

Daugavpils skolēniem ir labi rādītāji eksāmenos, konkursos, olimpiādēs. Otrs svarīgs nosacījums kvalitātei ir izglītības sistēmas sakārtotība pilsētā. Tas viss kopā nosaka izglītības kvalitāti un nodrošina jauniešiem lieliskas perspektīves.

6. oktobrī 15 Daugavpils pārstāvji piedalījās Latvijas pedagogu forumā. Pasākumā Daugavpils ar lepnumu pieteica ne tikai sevi, bet visu reģionu. Daugavpils 3. vsk direktoram Vitālijam Azarevičam bija uzticēts prezentēt Latgali. Balvu Rīgā saņēma 13. vsk. mūzikas skolotāja Larisa Bogatirjova. Viņai tika pasniegta Gada balva par radošu un kvalitatīvu darbu.

8. oktobrī Daugavpils delegācija piedalījās Draudzīgā aicinājuma balvu pasniegšanas ceremonijā. Šogad Daugavpils Krievu vidusskola – licejs ieguva 2. vietu. Jāpiebilst, ka 5 gadus pēc kārtas šī skola saņēma Lielo pūci. Ceļojošo balvu “Lielais globuss” par 4 vietu savā grupā saņēma Daugavpils Saskaņas pamatskola. Lielo pilsētu nominācijā Daugavpils ieguva 2. vietu, nedaudz piekāpjoties Rīgai.

Informāciju sagatavoja Daugavpils Domes preses sekretāre L. Korsaka, 5404374.

Автор: Daugavpils

Автор: Hallie
Добавлено: 19.07.2016 00:09
0

It's about time sooemne wrote about this.

Автор: Carlinda
Добавлено: 13.07.2016 13:41
0

I have a feeling it will do at least as well as Abdul’s show. A big opening and then downward sph0il̷r;.tae MEGA hosts are probably being scripted as we speak for extra drama…..

Добавить коментарий
Автор:
Комментарий:
Код проверки:
Captcha